Gevolgen coronavirus voor TV Rhelico

14 maart 2020


Ook de KNLTB doet dit, zij hebben gisteren besloten dat alle sportevenementen, waaronder toernooien en competitiedagen voorlopig worden afgelast. Deze maatregel geldt vooralsnog t/m 31 maart. Daarnaast doet de KNLTB de oproep om alle andere clubbijeenkomsten ook af te gelasten.

Voor onze vereniging betekent dat dat de informatieavond van 17 maart voor de jeugd over de competitie is afgelast. Daarnaast gaat ook de eerste speeldag van Rood en Oranje op 29 maart niet door. 

Op dit moment is er nog geen noodzaak om de trainingen op onze club niet door te laten gaan. De KNLTB, en wij als bestuur, doen hierbij wel de oproep om de richtlijnen van het RIVM in acht te nemen. Dit geldt ook voor het vrijspelen. 

Mochten er ontwikkelingen zijn, dan houden wij jullie uiteraard op de hoogte. Voor het volledige artikel en advies van de KNLTB kun je kijken op: www.knltb.nl/nieuws/2020/03/tennis-en-het-coronavirus

Met vriendelijke groet,

Het bestuur

Nieuwscategorieën